mujobrazek
Úvod

Jak postupovat při výměně


na vymenu_1

V nabídce eshopu si vyberte fólii nebo sklo, kterou/-é hodláte měnit v rámci programu Doživotní garance výměny (Lifetime guarantee). V detailu zboží vedle volby "Do košíku" naleznete volbu "Na výměnu". Sem klikněte a vytvořte objednávku.

V okamžiku odeslání objednávky vám bude z platební karty stržena celá částka včetně poštovného. Nejpozději do 30 dní obdržíte fólii nebo sklo spolu s odpovědní obálkou. Sejměte svoji starou fólii nebo sklo a instalujte nové. Starou fólii nebo sklo vložte bez dalších obalů nebo krabiček do odpovědní obálky a podle instrukcí pošlete nejpozději do 30 dní v zpět. Po obdržení obálky s původní fólií nebo sklem bude provedena kontrola vráceného zboží a v případě správně vráceného zboží bude do 30 dní na platební kartu vrácena částka za fólii. Vyúčtováno vám bude pouze poštovné. 

V případě výměny skla TGM bude navíc stržen manipulační poplatek 50 Kč včetně DPH za každý kus.

V případě produktové řady invisibleSHIELD Glass, Glass+ budou realizovány výměny pouze v případě, že původní použité sklo bude zasláno kompletní a bude mít všechny výřezy kolem tlačítek, kamery a reproduktorů. Toto opatření je nezbytné pro eliminaci podvodných pokusů o výměny skel cizích výrobců a prodejců. V opačném případě se jedná o klasický prodej a původní vámi zaslané sklo bude archivováno po dobu 30 dní od obdržení a následně ekologicky zlikvidováno.

Postup k odlepení ochranné fólie či skla z telefonu:

  • telefon položíme na rovnou neklouzavou plochu
  • nehtem fólii nebo sklo opatrně uchopíme za některý z rohů
  • pomalu nadzvedáváme, čímž dojde k postupnému oddělení od telefonu. V případě skel dbáme zvýšené opatrnosti a nesnažíme se sklo zbytečně rozlámat a roztříštit, abychom předešli případnému zranění o vzniklé střípky.

Poznámka: Nesnažte se ochrannou fólii odstraňovat násilím, mohlo by dojít k poškození displeje telefonu. Při odstraňování ochranného skla dbejte zvýšené opatrnosti, více poškozené sklo může prasknout.

Podmínkou úspěšné výměny jsou:

  • registrace ochrany přes SMS
  • vytvoření objednávky na výměnu
  • registrace při objednání
  • použití platební / kreditní karty na platbu za nové zboží a dopravu
  • výměna produktu na stejný typ telefonu, na který byla provedena registrace

Upgrade produktu

V rámci programu Lifetime je možné realizovat výměnu různých typů ochranných produktů z řady invisibleSHIELD na jeden konkrétní přístroj (přístroj, pro který byla provedena registrace zákazníka do programu Nadoživotí). Je tedy možné volit ze všech dostupných typů fólií i ochranných skel invisibleSHIELD. Ve všech případech platí, že zákazník doplatí případný cenový rozdíl, pokud mění za dražší produkt. V případě výměny za produkt s nižší prodejní cenou se tento cenový rozdíl zákazníkovi uplatňujícímu Lifetime výměnu nevrací!

Díky našemu programu Doživotní garance (Lifetime guarantee) můžete za jednu cenu chránit Váš přístroj skutečně po celou dobu jeho životnosti!

Kategorie

Buďte v obraze

SLEVA 25% S ONADNES

Užijte si podzimní slevy 25% na celý sortiment. Při nákupu použijte kód: ONADNES

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat

upoutavka jediny esho invisible shield
banner
Sleva 10% z běžných cen při registraci před objednávkou