Nabídka pracovních pozic
Úvod

Jak postupovat při výměně


na vymenu_1

V nabídce eshopu si vyberte fólii nebo sklo, kterou/-é hodláte měnit v rámci programu Doživotní garance výměny (Lifetime guarantee). V detailu zboží vedle volby "Do košíku" naleznete volbu "Na výměnu". Sem klikněte a vytvořte objednávku.

V okamžiku odeslání objednávky vám bude z platební karty stržena celá částka včetně poštovného. Nejpozději do 60 dní obdržíte fólii nebo sklo (obvykle do 7-14 dní). Sejměte svoji starou fólii nebo sklo a instalujte nové. Starou fólii nebo sklo vložte bez dalších obalů nebo krabiček do obálky a zašlete doporučeně na následující adresy:

Zákazníci z České republiky:

Creed Resources s.r.o.
LIFETIME "číslo objednávky"
Tovární 726/11
643 00 Brno

Zákazníci ze Slovenské republiky:

Creed Europe s.r.o.
LIFETIME "číslo objednávky"
Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Po obdržení obálky s původní fólií nebo sklem bude provedena kontrola vráceného zboží a v případě správně vráceného zboží bude do 60 dní (obvykle 20 dní) na platební kartu vrácena částka za fólii nebo sklo. Vyúčtováno vám bude pouze poštovné 130 Kč resp. 4,99 € včetně DPH. 

V případě produktové řady invisibleSHIELD Glass, Glass+, TGM, Prime Glass budou realizovány výměny pouze v případě, že původní použité sklo bude zasláno kompletní a bude mít všechny výřezy kolem tlačítek, kamery a reproduktorů. Toto opatření je nezbytné pro eliminaci podvodných pokusů o výměny skel cizích výrobců a prodejců. V opačném případě se jedná o klasický prodej a původní vámi zaslané sklo bude archivováno po dobu 30 dní od obdržení a následně ekologicky zlikvidováno.

Postup k odlepení ochranné fólie či skla z telefonu:

  • telefon položíme na rovnou neklouzavou plochu
  • nehtem fólii nebo sklo opatrně uchopíme za některý z rohů
  • pomalu nadzvedáváme, čímž dojde k postupnému oddělení od telefonu. V případě skel dbáme zvýšené opatrnosti a nesnažíme se sklo zbytečně rozlámat a roztříštit, abychom předešli případnému zranění o vzniklé střípky.

Poznámka: Nesnažte se ochrannou fólii odstraňovat násilím, mohlo by dojít k poškození displeje telefonu. Při odstraňování ochranného skla dbejte zvýšené opatrnosti, více poškozené sklo může prasknout.

Podmínkou úspěšné výměny jsou:

  • vytvoření objednávky na výměnu
  • použití platební / kreditní karty na platbu za službu LIFETIME
  • výměna produktu na stejný typ telefonu, na který byla provedena registrace

Díky našemu programu Doživotní garance (Lifetime guarantee) můžete za jednu cenu chránit Váš přístroj skutečně po celou dobu jeho životnosti!

Kategorie

Buďte v obraze

ERTEA STORE v Brně - OTEVŘENO!

Přijďte se podívat!
ERTEA STORE, OC Campus Square, Brno

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat

upoutavka jediny esho invisible shield
Sleva 10% z běžných cen při registraci před objednávkou